محاسبات فنی

خرداد 11

 

همان طور که می دانیم نحوه حمل انبار و اجرا قطعات و یا بتن آماده در صورتیکه به صورت صحیح انجام نگیرد با وجود تمامی تمهیدات و کنترل های لازم حین تولید عملا محصول با کیفیت و قابل استفاده ای نصیب مشتری نخواهد شد.فایل هایی جهت آشنایی بهتر با نحوه اجرا .حمل و انبار در اختیار بازدیدکنندگان محترم قرار گرفته و شرکت آمادگی لازم برای ارائه کلیه خدمات مربوط به بارگییری حمل و نصب را در تمامی مناطق اعلام می دارد.

خرداد 11

شرکت سازه بتن پیش تنیده مجهز به آزمایشگاه تحت نظارت اداره استاندارد و تیم کنترل کیفی متخصص می باشد که ضوابط و قوانین لازم درج شده در آیین نامه های داخلی و خارجی را در سیستم تولیدات شرکت پیاده سازی و به روز می نمایند.در خصوص اجرا و ارزیابی محصولات شرکت آیین نامه های متعددی وجود دارد که برخی از آن ها در اختیار بازدید کنندگان محترم قرار گرفته است.

اسفند 26

محاسبات و طراحی در این شرکت به صورت جداولی از پیش طراحی شده در اختیار مشتریان محترم قرار می گیرد.در صورت نیاز به محصولاتی خارج از تیپ های ازپیش تولید شده این شرکت قادر به انجام محاسبات و ارائه مشاوره های لازم توسط تیم متخصص می باشد. فایل هایی کاربردی به پیوست جهت استفاده بازدید کنندگان در سایت قرار داده شده در صورت نیاز به اطلاعات و مشخصات فنی بیشتر خواهشمندیم با واحد فروش ارتباط برقرار فرمایید.