قیمت تیرچه پیش تنیده

قیمت تیرچه پیش تنیده

قیمت تیرچه پیش تنیده همیشه جز عوامل تاثیرگذار بر انتخاب مصرف کنندگان بوده است، در سال های اخیر عوامل متعددی بر قیمت تیرچه پیش تنیده در بازار فروش تاثیر گذار بوده است، قیمت این محصول بسته به کیفیت و همچنین میزان مصرف کابل های فولادی و بتن در شرکت های مختلف،متفاوت است.

برای کسب اطلاع از قیمت تیرچه پیش تنیده، شما می توانید به شرکت ها ، کارگاه های تولیدی و نیز مراکز فروش مراجعه نمایید و قیمت و کیفیت برندهای مختلف را با یکدیگر مقایسه کنید و طبق این ارزیابی بهترین محصول را انتخاب نمایید. علاوه بر این موارد از طریق مراکز فروش اینترنتی نیز می توانید به قیمت تیرچه پیش تنیده دسترسی پیدا کنید.

امروزه با گسترش اینترنت  دیگر احتیاجی به مراجعه حضوری برای کسب اطلاع از قیمت تیرچه پیش تنیده و سایر محصولات ساختمانی مورد نظرتان نیست، بهترین راه حل برای استعلام قیمت این است که به راحتی و بدون صرف زمان و هزینه زیاد، به صورت آنلاین در هر کجا به وبسایت های فروش این محصول مراجعه کنید.

تیرچه پیش تنیده بپتا

تیرچه پیش تنیده شکلی از بتن است که در آن فشار اولیه قبل از اعمال بار خارجی در بتن ایجاد می شود تا تنش ناشی از بارهای خارجی در طول دوره استفاده به نحو مطلوب خنثی شود و قیمت تیرچه پیش تنیده هم متفاوت است. این فشرده سازی اولیه توسط سیم یا آلیاژهای فولادی با مقاومت بالا واقع در بخش بتنی ایجاد می شود.

 خوب، قبل از شروع، اجازه دهید ابتدا به برخی از اصول اولیه بازگردیم. می دانیم که بتن در فشرده سازی خوب است اما در کشش بسیار ضعیف است و به این ترتیب می بینیم که پس از بارگذاری خارجی، در قسمت پایینی بتن، یک ناحیه کششی رخ داده است. بنابراین، سعی می کند کشیده شود، و حدس بزنید چه اتفاقی می افتد؟ بله، ترک می خورد. به همین دلیل است که چند میله فولادی در قسمت پایینی اضافه می کنیم تا بتواند در برابر بیشتر کشش مقاومت کند و بتن را از ترک خوردن نجات دهد. لازم به ذکر است که نیروی پیش تنیدگی باید توسط یک فولاد با کشش بالا تولید شود، و لازم است از بتن با کیفیت بالا برای مقاومت در برابر تنش های فشاری بالاتری که ایجاد می شود استفاده شود.

استفاده از تیرچه پیش تنیده بپتا سبب سبکتر شدن سقف تمام شده در قیاس با انواع سقف های مشابه می شود و  قابلیت استفاده در ساختمان های ماسونری (مصالح بنائی) و اسکلتهای بتنی و فولادی را دارد. تیرچه های پیش تنیده بپتا از استاندارد بسیار بالایی برخوردارند و قابل استفاده در دهانه های تا 9 متر هستند. برای خرید و اطلاع از قیمت تیرچه پیش تنیده شرکت بپتا، به سایت این شرکت مراجعه نموده و با شماره های مندرج در سایت تماس حاصل نمایید.

ویژگی های تیرچه پیش تنیده بپتا

روش ساخت تیرچه پیش تنیده به صورت سپری است و یونولیت ها و بلوک های سیمانی در هنگام تولید در هر دو سمت تیرچه قرار می گیرند.
رعایت ارتفاع پاشنه در ساخت تیرچه پیش تنیده مهم است. در قسمت تحتانی حداقل باید 10 سانتی متر و در محل قرارگیری بلوک ها حداقل 4 سانتی متر ارتفاع لازم است.
در طراحی تیرچه پیش تنیده توجه به این موضوع مهم است که ارتفاع بخش خروجی به حد باشد که بتواند بار روی آن را تحمل کند. در حالت کلی در طراحی تیرچه پیش تنیده ارتفاع بین 12 تا 17 سانتی متر در نظر گرفته می شود.
در بتن ریزی قسمت بالای تیرچه پیش تنیده باید به زبری و برجستگی سزح آن توجه شود تا پیوستگی مورد نیاز در تیرچه پیش تنیده رعایت شود.
سیم ها در داخل تیرچه باید به صورت جاگذاری شوند که قسمت زیرین دارای تنش بیشتری به نسبت قسمت بالایی باشد.
شرکت بپتا در تولید تیرچه پیش تنیده در منطقه آذربایجان دارای سرعت و مهارت بالایی است و شما می توانید به راحتی با برقراری تماس با کارشناسان ما برای خرید این محصول با کیفیت مناسب از بپتا اقدام کنید.

قیمت تیرچه پیش تنیده

برای دریافت اطلاعات محصول یا خرید فرم زیر را پر کنید.

کیفیت تیرچه پیش تنیده بپتا

تیرچه پیش تنیده تولید شده در مجموعه بپتا در سوله های سرپوشیده و در شرایط کنترل دمایی ساخته می شود. در فرآیند تولید تیرچه پیش تنیده وایر فولادی مختص پیش تنیدگی با تاب کششی 175000 کیلوگرم بر سانتی متر مربع تا 70 درصد مقاومت نهایی خود تیرچه کشیده می شود. 

توجه داشته باشید که در حالتی که وایر مصرفی به دلیل عدم کیفیت مناسب گسیخته شود، امکان آسیب زدن به تاسیسات کارخانه و یا نیروی کار وجود دارد. 

پس این مهم است که تولیدکنندگان تیرچه پیش تنیده در خرید و تهیه وایر فولادی دقت بالایی به خرج دهند. در ضمن بتن مورد استفاده در تیرچه پیش تنیده باید رده مقاومتی C40 داشته باشد. 

مجموعه بپتا در ساخت تیرچه های پیش تنیده به این موضوع توجه دارد که حتما از مواد اولیه باکیفیت در ساخت تیرچه پیش تنیده استفاده کند تا محصول با کیفیتی به بازار وارد کند. 

خرید-تیرچه-پیش-تنیده

موارد اثر گذار در قیمت تیرچه پیش تنیده

برخلاف تصور عموم مردم، قیمت تیرچه پیش تنیده در بازار فروش نسبت به تیرچه های فندوله و تیرچه کرومیت پایین تر می باشد، موارد متعددی بر قیمت تیرچه پیش تنیده تاثیر دارد که می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • بکارگیری کابل های مقاوم به جای میلگردهای سنگین و گران قیمت باعث کاهش قیمت تیرچه پیش تنیده در بازار می شود.
 • فاصله تیرچه پیش تنیده از 70 سانتی متر تا 50 سانتی متر متغییر است، میزان اندازه تیرچه از پیش تنیده عامل مهمی در تعیین قیمت تریچه پیش تنیده می باشد.
 • عدم وجود آرماتور برشی ( زیگزاگ ) و نیز آرماتورهای ممان منفی و ادکا
 • مصرف بتن کمتر به علت مکانیزه بودن بتن ریزی
 • کاهش بتن ریزی سقف به مقدار ۲۵ الی ۳۰ درصد
 • کاهش بتن پاشنه به علت استقامت بالای بتن
 • کاهش شمع بندی زیر سقف
 • تولید به صورت عمده
 • وزن کم تیرچه
 • سرعت عملکرد بالا
 • و …

خرید تیرچه پیش تنیده

تیرچه پیش تنیده دارای ابعاد و اندازه‌های مختلف است و در نتیجه بسته به کاربری و فضا کاربردی متفاوت هستند. اکثر اوقات در ایران سازندگان تیرچه پیش تنیده با توجه به نقشه‌های فنی تایید شده از سوی نظام مهندسی و شهرداری اقدام به ساخت تیرچه مصرفی در سازه می‌کنند. از این روی با افزایش تقاضا جهت خرید تیرچه پیش تنیده و سایر محصولات سازه‌ای در ایران کارگاههای زیادی جهت تولید این محصولات ساخته شده تا پاسخگوی نیاز مشتریان باشد. 

در هنگام خرید تیرچه پیش تنیده توجه به این موضوع حائز اهمیت است که از کارگاه‌هایی خریداری کنید که با بالاترین کیفیت بهترین محصول را عرضه نماید، بپتا یکی از تولیدکنندگان و عرضه کنندگان تیرچه پیش تنیده در کشور می‌باشد که با خیال راحت می‌توانید اقدام به خرید از این مجموعه کنید. 

قیمت دستگاه تیرچه پیش تنیده

راهنمای خرید تیرچه پیش تنیده

خریداران محترم قبل از خرید محصول می توانند از کارخانه بازدید کرده، گواهی استاندارد بتن پیش تنیده امروز و پروانه بهره برداری آن را مشاهده فرمایند. در اکثر موارد تحویل سفارشات به روز می باشد. برای دریافت مشاوره رایگان قبل از خرید، از تماس با شرکت تیرچه پیش تنیده ایران دریغ نفرمایید. 04432764991

اگر علاقمند به خرید تیرچه پیش ساخته پیش تنیده (تیرچه اشپنیت) هستید، می‌توانید با کارشناسان فروش ما تماس بگیرید و پس از دریافت اطلاعات کامل و تخصصی از آنها اقدام به خرید این محصول کنید.

مقاومت کششی فولاد به کار رفته در تیرچه پیش تنیده باید 2.5 تا 3.5 برابر بیشتر از فولاد متوسط باشد. نوع و تعداد تارهای کششی باید کاملا متناسب با نقشه های سازه ای بوده و به این ترتیب برای خرید و فروش تیرچه پیش تنیده باید بسیار دقت کرد تا با کارخانه های معتبری در تعامل بود. به همین جهت برای دریافت مشاوره رایگان و راهنمایی های لازم از تماس با شرکت ما دریغ نفرمایید. 

و به این ترتیب برای خرید و فروش تیرچه پیش تنیده باید بسیار دقت کرد تا با کارخانه های معتبری در تعامل بود. به همین جهت برای دریافت مشاوره رایگان و راهنمایی های لازم از تماس با شرکت ما دریغ نفرمایید. 04432764991

استعلام قیمت تیرچه پیش تنیده از بپتا

تیرچه پیش تنیده، محصولی باکیفیت و مقاوم محسوب می شود که تحت نظارت بهترین متخصصان و توسط دستگاه های کاملا تمام اتوماتیک تولید می شود. شرکت بپتا برای ساخت تیرچه پیش تنیده از متریال درجه یک مثل، کابل های فولادی، سیمان و شن و ماسه استاندارد استفاد می کند. قیمت تیرچه پیش تنیده شرکت بپتا بسیار مناسب است و از جمله بهترین تیرچه های تولید شده در کشور به حساب می آید.

شرکت تولید کننده تیرچه پیش تنیده بپتا، با داشتن نیروهای متخصص و مجرب و سابقه طولانی مدت در زمینه تولید قطعات بتنی، از بزرگترین و مهمترین تولیدکنندگان تیرچه پیش تنیده در ایران به است که توانسته به واسطه بهره‌مندی از نیروی جوان و با استعداد و استفاده از تکنولوژی بروز کشور آلمان، محصولات با کیفیت و با استاندارد بالا تولید نماید.

وجود آزمایشگاه‌های پیشرفته برای سنجش مقاومت خمشی و فشاری در این شرکت و همچنین برخورداری از دانش کافی در زمینه تیرچه پیش تنیده باعث تولید محصولاتی در سطح کشورهای خارجی شده است. اما با توجه به کیفیت بالای محصولات، شرکت بپتا در تلاش بوده است تا قیمت تیرچه پیش تنیده را در معقول ترین حالت ممکن ، باتوجه به شرایط اقتصادی کشور نگه دارد. برای اطلاع از قیمت تیرچه پیش تنیده شرکت بپتا ارومیه به سایت این شرکت مراجعه نمایید و با ماره تماس های مندرج در سایت تماس حاصل کنید.

قیمت دستگاه تولید تیرچه پیش تنیده

شرکت ها و کارخانه جات مختلف برای تولید تیرچه پیش تنیده از دستگاه های مختلفی استفاده می کنند. این دستگاه ها بسته به نوع متریال، کشور سازنده، استاندارد بودن وتجهیزات بکار گرفته شده در آنها قیمت متفاوتی دارند. نکته مهم اینجاست که قیمت دستگاه تولید تیرچه با قیمت محصول نهایی محصول ارتباط مستقیم دارد. برای اطلاع از قیمت دستگاه تولید تیرچه پیش تنیده می توانید به مراکز فروش حضوری و آنلاین فروش این دستگاه ها مراجعه نمایید.

قیمت عمده تیرچه پیش تنیده

بخش زیادی از متریال اولیه تیرچه پیش تنیده مثل، کابل های فولادی، سیمان مخصوص، شن و ماسه و افزودنی بتن در داخل کشور ساخته و پرداخته شده و بخشی نیز از خارج کشور وارد می شود مثل قطعه شیپوری، گوه، صفحه مهاری یا گیره (انکوریج)، حفره ساز یا پاکت فورمر، جک و پمپ هیدرولیک، که قیمت این مواد و وسایل به علت وارادتی بودن آنها بالاست. در نتیجه همیشه شاهد تاثیر این عوامل بر قیمت هستیم.

بهترین و اصولی ترین روش برای خرید تیرچه پیش تنیده قیمت مناسب، مراجعه به مراکز اصلی مانند، کارخانجات تیرچه زنی، کارگاه های بزرگ ساختمانی و خرید به صورت عمده می باشد. مراکز عنوان شده علل خصوص شرکت بپتا به خاطر برخورداری از دستگاه اکسترودر و تجهیزات بتن ریزی به شکل کاملا اتوماتیک، قابلیت تولید عمده تیرچه پیش تنیده به وسعت  روزانه بیش از ۵ هزار متر را دارند، به همین علت قیمت نهایی تیرچه برای آنها نسبت به کارگاه های کوچک تر کمتر است و کارخانجات تیرچه زنی و کارگاه های بزرگ ساختمانی همواره قیمت کم تری را برای فروش محصولات خود در نظر می گیرند.

روش های تولید تیرچه

در تیرچه پیش تنیده فرآیند انتقال تنش مصنوعی به فولاد به بتن از طریق چسبندگی و حذف تنش‌های کششی است که در مقطع ایجاد می‌شود.  تنش های فشاری ایجاد شده مصنوعی در بتن باعث می شود که تنش های کششی که در نتیجه عملیات ایجاد می شود از بین برود. از طرف دیگر فولاد انعطاف پذیر است و توانایی کار در تنش زیاد ناشی از پیش تنیدگی را دارد. انرژی بالایی که در فرآیند پیش تنیدگی بر روی فولاد وارد می شود باعث فشرده شدن در قسمت پایین عنصر و ایجاد یک انحراف معکوس جزئی می شود. با این فرآیند، ضعف ناشی از مقاومت کششی پایین بتن برطرف می شود. علاوه بر این، نیروی رو به بالا در طول تیر، بارهای وارده بر تیر را پوشش خواهد داد. برای به دست آوردن بتن پیش تنیده از 2 روش زیر استفاده می شود:

 1. روش پیش تنیدگی

در این روش کابل های فولادی قرار داده شده در قالب به کمک جک های هیدرولیک با توجه به نیروهای محاسبه شده آنقدر کشیده می شود تا تیرچه ها به مقاومت برسند سپس بتن ریخته می شود. پس از اتمام فرآیند سفت شدن بتن، کابل های فولادی بریده می شوند. پس از بریده شدن کابل های فولادی، نیروی برگشتی که ایجاد می شود از طریق چسبندگی به بتن فشار وارد می کند.

 1. روش پس کشش

در این روش کابل های فولادی که از لوله های باقی مانده در داخل المان های ساخته شده عبور می کنند مانند روش پیش تنیدگی کشش می یابند. پس از کشش کابل های فولادی، دوغاب به لوله ها تزریق می شود. پس از اتمام فرآیند ، کابل ها بریده شده و از طریق چسبندگی به بتن فشار وارد می شود.

تولید تیرچه پیش تنیده با کمک دستگاه اکسترودر:

دستگاه اکسترودر یک دستگاه اروپایی ساخت آلمان و تمام اتوماتیک می باشد که تیرچه های تولید شده با آن کاملا اصولی و بدون خطا هستند. تیرچه های پیش تنیده که با دستگاه اکسترودر تهیه می شوند قادر به کسب گواهینامه های استاندارد بین المللی می باشند. تولید تیرچه پیش تنیده با دستگاه اکسترود بدون دخالت انسان است، بتن روی خط با لرزش هایی که دستگاه اجرا می کند کاملا متراکم می شود. این یکی از اولین قدم ها برای ایجاد تنش بر بتن می باشد. بعد از آن بر روی بتنی که تنش بر روی آن ایجاد شده حرارت و بخار بوسیله دستگاه ایجاد می شود تا بتن آماده شود. توسط دستگاه های اکسترودر، حرکت و بخاری که بر بتن نان اسلامپ اجرا می شود در کمترین میزان 350 و در ماکزیمم میزان 550 کیلوگرم  نیرو بر سانتی متر مربع را شامل می شود. در واقع دستگاه اکسترودر به گونه ای اعمال تنش ایجاد می کند که بتن ریخته شده در تیرچه ی پیش تنیده از بیشترین مقاومت ممکن برخوردار است و در سازه کمتر دچار شکستگی و تخریب بر اثر وارد آمدن ضربه می شود.

تولید تیرچه پیش تنیده با کمک قالب:

یکی دیگر از روش های تولید تیرچه ی پیش تنیده، روش قالب می باشد که این روش بسیار قدیمی است و می توان ادعا کرد که با روی کار آمدن دستگاه اکسترودر منسوخ شده است. تولید تیرچه پیش تنیده با استفاده از قالب دارای معایبی مثل ترک خوردن نهایی بتن در تیرچه آماده شده است که مشکل هایی در ساخت سازه در نهایت پدید می آورد.

مزیت های تیرچه پیش تنیده

بخش زیادی از متریال اولیه تیرچه پیش تنیده مثل، کابل های فولادی، سیمان مخصوص، شن و ماسه و افزودنی بتن در داخل کشور ساخته و پرداخته شده و بخشی نیز از خارج کشور وارد می شود مثل قطعه شیپوری، گوه، صفحه مهاری یا گیره (انکوریج)، حفره ساز یا پاکت فورمر، جک و پمپ هیدرولیک، که قیمت این مواد و وسایل به علت وارادتی بودن آنها بالاست. در نتیجه همیشه شاهد تاثیر این عوامل بر قیمت هستیم.

بهترین و اصولی ترین روش برای خرید تیرچه پیش تنیده قیمت مناسب، مراجعه به مراکز اصلی مانند، کارخانجات تیرچه زنی، کارگاه های بزرگ ساختمانی و خرید به صورت عمده می باشد. مراکز عنوان شده علل خصوص شرکت بپتا به خاطر برخورداری از دستگاه اکسترودر و تجهیزات بتن ریزی به شکل کاملا اتوماتیک، قابلیت تولید عمده تیرچه پیش تنیده به وسعت  روزانه بیش از ۵ هزار متر را دارند، به همین علت قیمت نهایی تیرچه برای آنها نسبت به کارگاه های کوچک تر کمتر است و کارخانجات تیرچه زنی و کارگاه های بزرگ ساختمانی همواره قیمت کم تری را برای فروش محصولات خود در نظر می گیرند.

معایب تیرچه پیش تنیده

معایب تیرچه پیش تنیده زمانی مشخص می شود که در پروسه ی ساخت آنها حضور داشته باشیم. ساخت تیرچه پیش تنیده بسیار حساس است چرا که باید کلیه ی بندهای آیین نامه بتن و مقررات ساخت تیرچه پیش تنیده رعایت شوند. فولادهایی که در تیرچه پیش تنیده استفاده می شود، باید 2.5 تا 3.5 برابر فولاد متوسط از مقاومت کششی برخوردار باشد. در ساخت این تیرچه باید حتما تعداد تارهای کششی و نوع آنها همسو با نقشه های سازه ای باشد. به همین علت حساسیت ساخت تیرچه پیش تنیده بالا است. در مدت زمان مراحل ساخت در فرایند کارگاهی به نیروی متخصص احتیاج است. به همین خاطر است که باید بسیار دقت کنید از کدام کارخانه و شرکت تیرچه ها را تهیه می کنید. همه ی میلگردها و عیار سیمان به استفاده شده در بتن و نسبت دانه بندی ها باید طبق آیین نامه های داخل ایران باشد. تنها کافیست که کوچکترین اشتباه و سهل انگاری در مراحل ساخت تیرچه پیش تنیده اتفاق بیوفتد تا همه ی مزیت های آن به معایب تبدیل شود.

مزیت قیمت تیرچه پیش تنیده با دیگر تیرچه ها

بطور کلی در قیمت تیرچه پیش تنیده، اندازه سفارش تاثیر گذار است. شرکت های زیادی تولید کننده تیرچه پیش تنیده هستند و رقابت برای عرضه و فروش این محصول بسیار بالاست. با این وجود توصیه ما به شما این است که برای خرید یا استعلام قیمت تیرچه پیش تنیده از شرکت معتبر بپتا، تولید کننده انواع تیرچه پیش تنیده ارومیه انجام دهید.

شکنندگی سازه های بتنی زیاد است و اما تصور عموم بر این است که این سازه ها بسیار مقاوم و غیر شکننده هستند. علت مقاومت اندک این سازه ها، پایین بودن سطح مقاومت کششی بتن عنوان می شود. برای رفع این مشکل در سازه ها و افزایش قدرت و مقاومت سازه های بتی، در بتن ترک هایی ایجاد می کنند. عنوان این تکنولوژی امروزه تکنولوژی پیش تنیدگی است. در این رویکرد پیش تنیدگی، بتن با میلگردهای بتنی ترکیب می شود و سطح باربری آن در معرض نیروی کششی قرار داده می شود. از جمله محصولاتی که با این روش به تولید می رسد، تیرچه پیش تنیده است.

مدتی که دو ماده که تحت تنش هایی قرار دارند با یکدیگر متصل شوند و بتوانند نیروهای موجود در یکدیگر را خنثی نمایند، پدیده پیش تنیدگی ایجاد می شود. در صورت اعمال این مراحل بر روی بتن، خروجی ما محصول بتن پیش تنیده است. در این روش کابل هایی با مقاومت کششی بالا استفاده می شوند.

این کابل در مرحله اتمام عملیات جمع شده و می توانند فشار بالاتری را تولید کنند بطوری که مقاومت این بتن افزایش می یابد  و می تواند کشیدگی های زیادی را تحمل کند و بار بیشتری را نگهدارد.

قیمت تیرچه پیش تنیده در بازار های ایران

تیرچه پیش تنیده از جمله پرفروش ترین محصولات در بازار ایران به حساب می آیند. استفاده از این تیرچه در بیشتر ساخت و سازهای ایرانی به چشم می خورد. یکی از بهترین راه ها برای بالا بردن کیفیت سقف ها همین تیرچه پیش تنیده  محسوب می شود که سبب می شود هزینه کمتری پرداخت شود و از توقف پروژه های ساختمان با مشکلات مالی جلوگیری می کند. پیاده سازی این تیرچه ها نیازی به تیم متخصص ندارد و کسانی که از روش های خرپایی و تیرچه بلوک استفاده می کردند قادر خواهند بود با تیرچه پیشتنیده نیز کار کنند. این امر تیرچه های پیش تنیده را مورد توجه سرمایه گذاران ایرانی قرار داده است و معماران داخلی از درگیری با جزییات اضافی آزاد شده و کیفیت کار خود را افزایش می دهند. اگر به دنبال خرید و اطلاع از قیمت تیرچه پیش تنیده هستید به سایت شرکت بپتا مراجعه کنید و با مشاوران مجرب این شرکت در تماس باشید.

24 Comments

 1. 80c2ba28ff9ca25e45f02d7c8741a61f?s=256&d=mm&r=g
  محمد ایمانی

  سلام خسته نباشید
  من میخاستم تیرچه 5 متری بخرم میشه درباره قیمت تیرچه 5 متری راهنمایی کنید ممنون

  • e20e6a5486839c32b8b20b132fd06c2c?s=256&d=mm&r=g
   alizadeh-admin

   سلام و روز خوش
   برای دریافت راهنمایی لطفا با کارشناسان مجموعه به شماره 2354 189 0914 تماس بگیرید. متشکریم.

 2. 6eb146a2635f10d89dc7624771a0ab99?s=256&d=mm&r=g
  رسا شاهدی

  میشه قیمت تیرچه 9 متری رو دقیق لطف کنید؟

  • e20e6a5486839c32b8b20b132fd06c2c?s=256&d=mm&r=g
   alizadeh-admin

   سلام و وقت بخیر لطفا برای دریافت قیمت تیرچه پیش تنیده با کارشناسان فروش تماس بگیرید.

 3. 656422af1853229eca85ab54ee1b6f49?s=256&d=mm&r=g
  حسینی

  سلام وقت بخیر میتونم بپرسم چطور میشه قیمت تیرچه پیش تنیده رو استعلام گرفت ما در حال حاضر نیاز داریم تا به طور مداوم از قیمت تیرچه پیش تنیده اگاه باشم

  • 202c2dcf52c67fb45b75d7d2eb5c2619?s=256&d=mm&r=g
   amir_piri

   سلام برای مشاهده قیمت تیرچه پیش تنیده با کارشناسان سایت تماس بگیرید

 4. e259cd1d67f230eb0fab68d101f25208?s=256&d=mm&r=g
  ظهابی

  سلام قیمت دستگاه تیرچه پیش تنیده چقدره؟

  • 202c2dcf52c67fb45b75d7d2eb5c2619?s=256&d=mm&r=g
   amir_piri

   قیمت دستگاه تیرچه پیش تنیده بستگی یه نوع و استفاده شما دارد که برای لیست قیمت تیرچه پیش تنیده با کارشناسان سایت تماس بگیرید

 5. f322460790069b49fac8bc233a2c662e?s=256&d=mm&r=g
  روحی

  سلام لیست قیمت تیرچه پیش تنیده رو میخواستم از کجا میتونم دانلود کنم

  • 202c2dcf52c67fb45b75d7d2eb5c2619?s=256&d=mm&r=g
   amir_piri

   سلام لطفا برای استعلام قیمت هر متر تیرچه پیش تنیده با شماره موجود در قسمت تماس با ما تماس بگیرید

 6. 89b8ee93deb0dbd34fdabc82d107115b?s=256&d=mm&r=g
  خاکیان پور

  سلام خسته نباشید قیمت هر متر تیرچه پیش تنیده چقدر درمیاد؟ و اینکه برای سفارش و لیست قیمت تیرچه پیش تنیده به کدوم شماره باید زنگ بزنم

  • 202c2dcf52c67fb45b75d7d2eb5c2619?s=256&d=mm&r=g
   amir_piri

   سلام لطفا برای بررسی قیمت تیرچه پیش تنیده با شماره 04432764991 تماس بگیرید و همچنین با این شماره میتوانید مداوم استعلام قیمت تیرچه پیش تنیده را داشته باشید

 7. 038e5f1b46a24cda054894e109af2bb5?s=256&d=mm&r=g
  واحدنیا

  سلام ممنون میشم لیست قیمت تیرچه پیش تنیده رو هم در صفحه بزارید

  • 202c2dcf52c67fb45b75d7d2eb5c2619?s=256&d=mm&r=g
   amir_piri

   سلام لیست فیمت تیرچه پیش تنیده به زودی در این صفحه قرار خواهد گرفت

 8. cb99eb6ce13c96a62fb108687bb8f8f4?s=256&d=mm&r=g
  شاکری

  میخواستم بدونم روند قیمت تیرچه پیش تنیده در حال حاضر مثبت هست یا منفی برای خرید

  • 202c2dcf52c67fb45b75d7d2eb5c2619?s=256&d=mm&r=g
   amir_piri

   سلام جهت اطلاع از قیمت تیرچه پیش تنیده با کارشناسان ما تماس بگیرید

 9. 83f3dbe04492eaec8d50d8dd5e94b6db?s=256&d=mm&r=g
  ظهری

  ممنون بابت اطلاعات جامعی که درباره قیمت تیرچه پیش تنیده دادید

  • 202c2dcf52c67fb45b75d7d2eb5c2619?s=256&d=mm&r=g
   amir_piri

   ممنون از نظر ارزشمندتان در صورت هرگونه سوالی درباره قیمت تیرچه پیش تنیده با همکاران ما تماس بگیرید

 10. f30a5cdcce9e5ea5409fe5eb3a531a48?s=256&d=mm&r=g
  هامان

  موارد اثر گذار در قیمت تیرچه پیش تنیده

  • 21c300a319546d69c50e6c66c07bd119?s=256&d=mm&r=g
   ghanbarpour

   سرعت دادن به کارو علاوه بر آن وزن کم تیرچه پیش تنیده می باشد

  • 21c300a319546d69c50e6c66c07bd119?s=256&d=mm&r=g
   ghanbarpour

   تولید به صورت اندوه و وزن کم مواردی هستند که در قیمت تیرچه پیش تنیده تاثیر می گذارند.

 11. 7cde09692c4b951f0008c63cf0f1731c?s=256&d=mm&r=g
  یاسین

  قیمت تیرچه پیش تنیده به چه عواملی بستگی دارد؟

  • 21c300a319546d69c50e6c66c07bd119?s=256&d=mm&r=g
   ghanbarpour

   یکی از عواملی که در تیرچه پیش تنیده تاثیر دارد
   تولید به صورت عمده می باشد

  • 21c300a319546d69c50e6c66c07bd119?s=256&d=mm&r=g
   ghanbarpour

   یکی از عواملی که در قیمت تیرچه پیش تنیده تاثیر دارد تولید به صورت عمده می باشد


وارد کردن نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *