Skip to content

خرید تیرچه پیش تنیده

تیرچه پیش تنیده

یکی از محصولات پیش ساخته بتنی که با تکنولوژی پیش تنیدگی ساخته شده است، تیرچه پیش تنیده است. استفاده از تیرچه پیش تنیده در ساخت و ساز باعث کاهش استفاده از فولاد و در نتیجه کاهش هزینه ها می شود. اگر مایلید در مورد تیرچه پیش تنیده بیشتر بدانید می توانید به مقاله تیرچه پیش تنیده مراجعه کنید و اطلاعات جامعی از تولید و کاربرد این محصول به دست آورید. 

ویژگی های تیرچه پیش تنیده بپتا

روش ساخت تیرچه پیش تنیده به صورت سپری است و یونولیت ها و بلوک های سیمانی در هنگام تولید در هر دو سمت تیرچه قرار می گیرند.
رعایت ارتفاع پاشنه در ساخت تیرچه پیش تنیده مهم است. در قسمت تحتانی حداقل باید 10 سانتی متر و در محل قرارگیری بلوک ها حداقل 4 سانتی متر ارتفاع لازم است.
در طراحی تیرچه پیش تنیده توجه به این موضوع مهم است که ارتفاع بخش خروجی به حد باشد که بتواند بار روی آن را تحمل کند. در حالت کلی در طراحی تیرچه پیش تنیده ارتفاع بین 12 تا 17 سانتی متر در نظر گرفته می شود.
در بتن ریزی قسمت بالای تیرچه پیش تنیده باید به زبری و برجستگی سزح آن توجه شود تا پیوستگی مورد نیاز در تیرچه پیش تنیده رعایت شود.
سیم ها در داخل تیرچه باید به صورت جاگذاری شوند که قسمت زیرین دارای تنش بیشتری به نسبت قسمت بالایی باشد.
شرکت بپتا در تولید تیرچه پیش تنیده در منطقه آذربایجان دارای سرعت و مهارت بالایی است و شما می توانید به راحتی با برقراری تماس با کارشناسان ما برای خرید تیرچه پیش تنیده با کیفیت مناسب از بپتا اقدام کنید.

خرید تیرچه پیش تنیده

کیفیت تیرچه پیش تنیده بپتا

تیرچه پیش تنیده تولید شده در مجموعه بپتا در سوله های سرپوشیده و در شرایط کنترل دمایی ساخته می شود. در فرآیند تولید تیرچه پیش تنیده وایر فولادی مختص پیش تنیدگی با تاب کششی 175000 کیلوگرم بر سانتی متر مربع تا 70 درصد مقاومت نهایی خود تیرچه کشیده می شود. 

توجه داشته باشید که در حالتی که وایر مصرفی به دلیل عدم کیفیت مناسب گسیخته شود، امکان آسیب زدن به تاسیسات کارخانه و یا نیروی کار وجود دارد. 

پس این مهم است که تولیدکنندگان تیرچه پیش تنیده در خرید و تهیه وایر فولادی دقت بالایی به خرج دهند. در ضمن بتن مورد استفاده در تیرچه پیش تنیده باید رده مقاومتی C40 داشته باشد. 

مجموعه بپتا در ساخت تیرچه های پیش تنیده به این موضوع توجه دارد که حتما از مواد اولیه باکیفیت در ساخت تیرچه پیش تنیده استفاده کند تا محصول با کیفیتی به بازار وارد کند. 

خرید تیرچه پیش تنیده2

هزینه اجرایی کمتر تیرچه پیش تنیده

در حال حاضر در اکثر شهرهای ایران از تیرچه پیش تنیده در ساخت و ساز استفاده می شود، با وجود اینکه هزینه حمل و نقل تیرچه پیش تنیده بالا است اما از آنجایی که تولید این محصول ارزان تر تمام می شود و مدت زمان اجرایی آن نیز کوتاه تر است افراد زیادی این روش را برای ساخت و ساز ترجیح می دهند. 04432764991

قیمت تیرچه پیش تنیده

شاید به علت اینکه تیرچه پیش تنیده یک محصول نوظهور در صنعت ساخت و ساز ایران بوده و دارای قیمت بالایی است، از نظر افراد زیادی به صرفه نباشد، اما توجه داشته باشید که با توجه به قیمت تمام شده سازه، استفاده از تیرچه پیش تنیده بسیار مناسب‌تر است. شما می‌توانید در صورت تمایل جهت اطلاع از قیمت تیرچه پیش تنیده با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

خرید تیرچه پیش تنیده

تیرچه پیش تنیده دارای ابعاد و اندازه‌های مختلف است و در نتیجه بسته به کاربری و فضا کاربردی متفاوت هستند. اکثر اوقات در ایران سازندگان تیرچه پیش تنیده با توجه به نقشه‌های فنی تایید شده از سوی نظام مهندسی و شهرداری اقدام به ساخت تیرچه مصرفی در سازه می‌کنند. از این روی با افزایش تقاضا جهت خرید تیرچه پیش تنیده و سایر محصولات سازه‌ای در ایران کارگاههای زیادی جهت تولید این محصولات ساخته شده تا پاسخگوی نیاز مشتریان باشد. 

در هنگام خرید تیرچه پیش تنیده توجه به این موضوع حائز اهمیت است که از کارگاه‌هایی خریداری کنید که با بالاترین کیفیت بهترین محصول را عرضه نماید، بپتا یکی از تولیدکنندگان و عرضه کنندگان تیرچه پیش تنیده در کشور می‌باشد که با خیال راحت می‌توانید اقدام به خرید از این مجموعه کنید. 

قیمت تیرچه پیش تنیده

راهنمای خرید تیرچه پیش تنیده

خریداران محترم قبل از خرید محصول می توانند از کارخانه بازدید کرده، گواهی استاندارد بتن پیش تنیده امروز و پروانه بهره برداری آن را مشاهده فرمایند. در اکثر موارد تحویل سفارشات به روز می باشد. برای دریافت مشاوره رایگان قبل از خرید، از تماس با شرکت تیرچه پیش تنیده ایران دریغ نفرمایید. 04432764991

اگر علاقمند به خرید تیرچه پیش ساخته پیش تنیده (تیرچه اشپنیت) هستید، می‌توانید با کارشناسان فروش ما تماس بگیرید و پس از دریافت اطلاعات کامل و تخصصی از آنها اقدام به خرید این محصول کنید.

مقاومت کششی فولاد به کار رفته در تیرچه پیش تنیده باید 2.5 تا 3.5 برابر بیشتر از فولاد متوسط باشد. نوع و تعداد تارهای کششی باید کاملا متناسب با نقشه های سازه ای بوده و به این ترتیب برای خرید و فروش تیرچه پیش تنیده باید بسیار دقت کرد تا با کارخانه های معتبری در تعامل بود. به همین جهت برای دریافت مشاوره رایگان و راهنمایی های لازم از تماس با شرکت ما دریغ نفرمایید. 

و به این ترتیب برای خرید و فروش تیرچه پیش تنیده باید بسیار دقت کرد تا با کارخانه های معتبری در تعامل بود. به همین جهت برای دریافت مشاوره رایگان و راهنمایی های لازم از تماس با شرکت ما دریغ نفرمایید. 04432764991

هنوز نظری وجود ندارد، اولین نفر باشید.


وارد کردن نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *